19 Eylül 2010 Pazar

Metrobüs ile Bakırköy

Metrobüs ile bakırköye gitmek için Bahçelievler durağında inip minibüse binmelisiniz.
Bakırkör Dr. Sadi Konuk eğitim ve araştırma hastanesine gitmek isteyenlerde Bahçelievler durağında inebilirler.

Sabiha Gökçene nasıl gidilir

Sabiha Gökçen havaalanına metrobüs ile gitmek için Metrobüs'e binin Uzunçayır durağında (Anadolu Yakası, bkz:metrobüs durakları) inin. İndiğiniz yerden 2 farklı otobüs hattı Sabiha Gökçen havalimanına ulaşmaktadır. Bunlardan biri 16S kodlu Uzunçayır - Sabiha Gökçen otobüsü, diğeri ise E-10 kod numaralı KADIKÖY-KURTKÖY-UZUNÇAYIR otobüsüdür. E-10 Ekpress hattır diğer otobüse nazaran daha hızlı gidilir Sabiha Gökçen'e.

Avcılar Küçükçekmece Cennet Mah. Florya Sefaköy Yenibosna (Kuleli) Şirinevler İncirli Zeytinburnu Metro Merter Cevizlibağ Topkapı Maltepe Adnan Menderes Bulvarı Edirnekapı Ayvansaray Halıcıoğlu Okmeydanı Perpa SSK Okmeydanı Hastahanesi Çağlayan Mecidiyeköy
Zincirlikuyu Boğaz Köprüsü Burhaniye Mahallesi Altunizade Acıbadem Uzunçayır Hasanpaşa Söğütlüçeşme
sabiha gökçen

12 Eylül 2010 Pazar

Şükrü Saraçoğluna nasıl gidilir

Yer:İstanbul/Kadıköy
Kapasite:50.300

Harem Otogarından fenerbahçe stadına nasıl gidilir :Harem otogarından üsküdar minibüslerine binilir (7-8 dakika), üsküdar meydanından sarı renkteki kadıköy dolmuşları ile 15-20 dakika da kadıköye varılır.

Atatürk Havalimanından
fenerbahçe stadına nasıl gidilir :Havalimanı metrosu ile karaköye gidilir (ortalama yarım saat), karaköy'den vapur ile kadıköy'e varılır(15 dakika)

Taksim'den
fenerbahçe stadına nasıl gidilir :110 kodlu taksim-kadıköy belediye otobüsü ile direk kadıköy'e (35-40 dakika sürer)

Beşiktaş'tan
fenerbahçe stadına nasıl gidilir :İskeleden 30 dk.da bir kalkan kadıköy vapuru ile en rahat kadıköy ulaşımı Beşiktaştan'dır ortalama 20 dakika sürer.

Mecidiyeköy'den
fenerbahçe stadına nasıl gidilir :120 kodlu belediye otobüsüyle direk kadıköye 25 dakika civarı sürer

Bakırköy'den
fenerbahçe stadına nasıl gidilir :Bakırköy sahilinden kadıköy deniz otobüsleri kullanarak deniz yoluyla kadıköye gitmek en mantıklısı ve en pratiğidir,mesafesi baya uzak olan bakırköy-kadıköy arası deniz otobüsü yoluyla 30 dakikaya iniyor.bakırköy-kadıköy için bir başka alternatifse bakırköyden metroya binip karaköye gelmek,ardından karaköyden vapurla kadıköye geçmektir buda yaklaşık bi 40 dakikayı alır

not:Kadıköy meydandan stada yürüme mesafesi 10-15 dakika kadardır..

taksimden şükrü stadına nasıl gidilir
fenerbahçe stadyumuna nasıl gidilirşükrü saraçoğlu nerede Avcılar Küçükçekmece Cennet Mah. Florya Sefaköy Yenibosna (Kuleli) Şirinevler İncirli Zeytinburnu Metro Merter Cevizlibağ Topkapı Maltepe Adnan Menderes Bulvarı Edirnekapı Ayvansaray Halıcıoğlu Okmeydanı Perpa SSK Okmeydanı Hastahanesi Çağlayan Mecidiyeköy
Zincirlikuyu Boğaz Köprüsü Burhaniye Mahallesi Altunizade Acıbadem Uzunçayır Hasanpaşa Söğütlüçeşme
sabiha gökçen

2 Eylül 2010 Perşembe

Küçükçekmece Belediyesi'ne nasıl gidilir?

Küçükçekmece Belediyesi'ne gitmek için Metrobüs'e binin ve Sefaköy durağında inin. Üstünde Küçükçekmece Belediyesi yazan sarı binayı karşınızda göreceksiniz.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne nasıl gidilir?

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne gitmek için herhangi bir duraktan Avcılar istikametine giden Metrobüs'e binin. Sizi Kampüsün kapısında indirecektir.
(Okuyacağınız bilgi işinizi görürse lütfen tek kelime de olsa yorum yazınız.)